fbpx
Mergata News
Sport

Zeneli pas humbjes: Po na mungon instinkti me dhënë gol

zeneli-pas-humbjes:-po-na-mungon-instinkti-me-dhene-gol

Kosova ka pësuar humbje ndaj Sllovenisë.

Anësori i Kosovës, Arbër Zeneli, ka folur për medie pas përfundimit të takimit me Slloveninë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Kosova humbi ndeshjen 1-0 ndaj Sllovenisë ndërsa Zeneli luajti 90 minuta.

“Më është dukur që kemi luajtur shumë mirë por në fund nuk po e kemi instiktin me dhënë gol. Fati nuk është me neve për momentin. Nuk ka cfarë të them, jam i dëshpëruar. Jam gjithmonë i gatshëm të luajë për kombëtare. Jepi 100% cdo ndeshje, ndonjëherë nuk e do”, ka thënë ai.

Ai ka thënë se Kosova mund të nxjerrë rezultat pozitiv në ndeshjen e radhës ndaj Sllovenisë.

“Normal që mundet. Jemi një ekip shumë i fort. Për momentin e kemi të vështirë. Duhet të kemi vetbesim dhe shkojmë në lojën tjetër”, ka thënë ai.

TË NGJAJSHME

Capello: Ky Milan më pëlqen

mergata.eu

Roberti pranon një dhuratë shumë të bukur, shikoni veprimin e tij

mergata.eu

Shakhtari ‘shokon’ Real Madridin

mergata.eu