Mergata News
Vip/Kultura

Zbulohet një foto aspak e këndshme, të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’

zbulohet-nje-foto-aspak-e-kendshme,-te-cilen-loredana-do-te-donte-ta-‘zhdukte’

Është zbuluar një foto të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’.

Reperja Loredana Zefi, vazhdon të mbetet një nga emrat më të kërkuar në muzikën shqiptare.

Ajo vazhdon të sjell hite, duke u bërë çdo herë e më e dashur për publikun, ndërsa përveç muzikës, vëmendje tërheq edhe me paraqitjen e saj tejet joshëse.

Duke u shfaqur gjithmonë e kuruar dhe me stil, kjo fotografi e Loredanës po bën xhiron e rrjetit duke u kritikuar edhe nga fansat.

Pa asnjë dyshim edhe Loredana do të donte ta zhdukte!

TË NGJAJSHME

Vdes modeli i njohur nga koronavirusi

mergata.eu

Kështu dukej Mimoza Mustafa para disa vitesh, ishte krejt ndryshe

mergata.eu

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

mergata.eu