Mergata News
Auto&Tech

Zbulohet çmimi i iPhone 12 – këto janë seritë

zbulohet-cmimi-i-iphone-12-–-keto-jane-serite

Para publikut pritet të shfaqen seri të ndryshme të iPhone 12.

Apple do të prezantojë çmimet e reja për serinë e iPhonëve “SE”, “XR”, “11”, “12″, “12 Pro” dhe “12 Pro Max”. Dy telefonat e fundit janë më të ritë në treg.

Çmimet e tyre sillen nga 399 deri në 1099 dollarë, bazuar në modelin, madhësinë dhe hapësirën memorizuese e specifika të tjera.

Përveç tyre pritet të prezantohen edhe pajisje të tjera.

TË NGJAJSHME

Këto janë veçoritë kryesore të BMW 4 2020

mergata.eu

Kjo është bateria që rri e mbushur pesë ditë

mergata.eu

Shkencëtarët jenë në gjendje të manipulojnë ëndrrat

mergata.eu