Mergata News
Vip/Kultura

Yllka publikon foto me vajzën e saj, kaq shumë është rritur Luiza

yllka-publikon-foto-me-vajzen-e-saj,-kaq-shume-eshte-rritur-luiza

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën, e cila është rritur dhe është bërë shumë simpatike./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit

mergata.eu

Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së djalit të Dautit

mergata.eu

E dhimbshme: Vdes ‘Borëbardha’ në moshën 101 vjeçare

mergata.eu