Mergata News
Sport

Yllka bëhet gati për aheng, flokët, grimi dhe fustani i saj morën tërë vëmendjen

yllka-behet-gati-per-aheng,-floket,-grimi-dhe-fustani-i-saj-moren-tere-vemendjen

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Befasi e madhe: Pato mbetet pa kontratë, kthehet në Itali

mergata.eu

Super lajm nga Milani para derbit

mergata.eu

E konfirmon Interi, Lukaku është i lënduar

mergata.eu