Mergata News
Vip/Kultura

Xhensila sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

xhensila-sapo-doli-nga-frizerja,-do-ta-‘shkri’-besin-me-kete-pamje

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dalur nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Shkumbini do të bëhet fort xheloz, kaq provokuese shfaqet Mimoza Mustafa

mergata.eu

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Jonida Vokshi pas lindjes së vajzës

mergata.eu

Si të ishte tjetër person, Dhurata nuk po njihet më nga operacionet plastike

mergata.eu