Mergata News
Vip/Kultura

Xhensila bën tatuazhin më të veçantë me emrin e vajzës

xhensila-ben-tatuazhin-me-te-vecante-me-emrin-e-vajzes

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

E këtë moment Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

U duk si princeshë me fustan të bardhë, vajza e Danit publikon pamje të reja nga dasma e saj

mergata.eu

Ketë emër interesant ka vendosur t’ia vë vajzës ‘Mehmet Kosova’

mergata.eu

Adelina me surprizën më të bukur për ditëlindjen e motrës

mergata.eu