Mergata News
Vip/Kultura

Vjosa Osmani kështu dukej si maturante

vjosa-osmani-keshtu-dukej-si-maturante

Kështu dukej Vjosa Osmani si maturante.

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka ndryshuar shumë që nga vitet e adoleshencës.

Ajo sikurse ishte praktikë në përfundim të shkollës, është fotografuar bashkë me shoqërinë e klasës dhe me profesorët e saj.

Kjo foto është bërë gjatë natës së maturës, saktësisht në vitin 2000.

Osmani njihet në opinion si një grua shumë e zëshme dhe e guximshme. Ajo ishte kandidate për kryeministre nga LDK, në zgjedhjet e 6 tetorit. /Reporteri

TË NGJAJSHME

Martohet vajza e Ramadan Krasniqit, publikon pamjet e para me vello e duvak

mergata.eu

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

mergata.eu

Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

mergata.eu