Mergata News
Vip/Kultura

Vjehrra e Arianës e bën edhe këtë punë për rejën e saj

vjehrra-e-arianes-e-ben-edhe-kete-pune-per-rejen-e-saj

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që prej vitesh është bërë mjaftë e popullarizuar.

Ariana as këngëtare e as modele, por shumë e dhënë pas modes. Kombinimet e saj janë gjithmonë bashkohore dhe unike.

Së fundi, Ariana bashkë me vjehrren po pushojnë në një vend mjaftë të këndshëm në bregdetin shqiptar.

Ndërkohë që Ariana po pushon, është Nera ajo që po merret me vajzen e vogël të familjes, shkruan Kosovarja.

Një vjehërr mjaftë vitale, apo?

TË NGJAJSHME

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

mergata.eu

Pamje nga martesa e ish-banores së “Big Brother 2”, Mimoza Krasniqi

mergata.eu

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar

mergata.eu