fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Violeta shkon të rregullohet të frizeri, në këtë gjendje kanë përfunduar flokët e saj!

violeta-shkon-te-rregullohet-te-frizeri,-ne-kete-gjendje-kane-perfunduar-floket-e-saj!

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi këngëtarja ka bërë një ndryshim në flokë, për çka po duket edhe më e freskët e më femërore.

Kaq joshëse po duket ajo/ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Arta Nitaj shfaqet si nuse mes shoqeve, organizon festë të beqarisë

mergata.eu

Kunata e tyre feston ditëlindjen, kështu e uruan Motrat Mustafa

mergata.eu

Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

mergata.eu