Mergata News
Vip/Kultura

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

violeta-behet-serish-‘nuse’,-mahnite-me-pamjen-e-fundit

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdhë qe ka bërë.

Violeta se fundmi ka publikuar një fotot ku është rregulluar si ‘nuse’.

Në imazhin e ri ajo po duket si çikë 20 vjeçare. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Kaltrina vishet e tëra në të zezë, lë ‘pa mend’ me këtë pamje

mergata.eu

Me ҫizme të gjata, por me pjesën sipër zbuluar, Nora shfaqet e veshur me një stil shumë të veҫantë

mergata.eu

Vajza e Shyhretes vishet në fustan madhështor, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu