Mergata News
Lajme

Vetura del nga rruga, futet brenda një lokali në qendër të Prishtinës

vetura-del-nga-rruga,-futet-brenda-nje-lokali-ne-qender-te-prishtines

Një vetëaksident ka ndodhur në orët e vona të natës së sotme në kryeqytet.

Një veturë ka përfunduar brenda një lokali, tek pjesa e njohur si Qafa në Prishtinë, konkretisht në rrugën e UÇK-së, afër objektit të njohur si ‘Banka e Lublanes’

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident dhe cila është gjendja e tyre, gjithsesi makina duket tërësisht e shkatërruar.

Policia është në vendin e ngjarjes.

TË NGJAJSHME

Çaji i rusit po i bënë për spital qytetarët e Kosovës

mergata.eu

Policia jep detajet e fundit: 3 të vdekur e 15 të plagosur pas sulmit në Vjenë

mergata.eu

Pesë pacientë me koronavirus në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

mergata.eu