fbpx
Mergata News
Lajme

Vetëm kur Kadri Veseli bëhet kryeministër atëherë do te kthehet shpresa në Kosovë

Nënkryetari i kësaj partie, Enver Hoxhaj, tha se ikjet e të rinjëve nga Kosova dhe rikthimi i shpresës tek ta, bëhet vetëm në momentin kur drejtimin e qeverisë e merr Kadri Veseli.

“Në këtë drejtim, neve na duhet shpresës, e besimit, që ta rikthejmë besimin në shtet. Këtë punë mund ta bëjë vetëm PDK-ja, dhe këtë punë mund ta bëjë vetëm Kadri Veseli, kur të jetë kryeministër i Republikës së Kosovës”./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

TË NGJAJSHME

Duhet patjetër të kthehemi në Kosovë me gjithë ushtrinë Serbe! (Video)

mergata.eu

Selimi akuzon Qeverinë Hoti: E keni lënë veriun e vendit në dorë të Listës Serbe

mergata.eu

Daçiq: Jam shumë i lumtur që Thaçi, Veseli, Krasniqi e Selimi janë në Hagë: “UÇK ka kryer kr ime.

mergata.eu