fbpx
Mergata News
Lajme

Vehbi Kajtazi: Po të isha kryeministër, Driton Selmanajn e kisha përzënë nga Qeveria

Gazetari Vehbi Kajtazi ka reaguar pas deklaratës së zv.kryeministrit Driton Selmanaj ndaj deputetes së LVV-së, Driton Selmanaj, raporton Gazeta Express. Kajtazi e ka quajtur të tur pshme deklaratën e zëvendëskryeministrit të Qeverisë së Kosovës, Driton Selmanaj për çështjen e personave të pagjetur mé póshté ndíqní postimin e Kajtazit.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter, Kajtazi ka shkruar se Selmanaj duhet të shkarkohet nga posti i zëvendëskryeministrit.

TË NGJAJSHME

E la Zvicrën për Kosovën, por fiton mirë me dele

mergata.eu

Reagon Miftaraj: Sa e sa hajni, matrapazi, tradhtari e korrupsioni shkojnë sot në Prekaz

admin

Pesë mësues dhe një nxënëse me koronavirus, ndërpritet mësimi në këtë shkollë të Kosovës

mergata.eu