Mergata News
Kronika

Vdes njëri nga katër të aksidentuarit dje në autostradën “Arbën Xhaferi”

vdes-njeri-nga-kater-te-aksidentuarit-dje-ne-autostraden-“arben-xhaferi”

Ndërron jetë njëri nga katër të aksidentuarit dje në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Njëri nga katër personat e aksidentuar dje pasdite në autostradën “Arbën Xhaferi”, ka ndërruar jetë pas mesnate.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër meshkuj kosovarë, dy të lënduar rëndë dhe dy të lënduar lehtë. Të gjithë të lënduarit janë duke u trajtuar në QKUK. Rreth orës 00:10 është konfirmuar se njëri nga viktimat ka ndërruar jetë dhe është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport.

TË NGJAJSHME

Pas atentatit të shefit të policisë në Malësinë e Madhe, mjekët ende nuk ia kanë hequr një plumb brenda në kokë

mergata.eu

E dhimbshme: Nesër varrosen në Kosovë tre anëtarët e familjes të aksidentit në Gjermani

mergata.eu

Tri automjete përfshihen në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

mergata.eu