Mergata News
Vip/Kultura

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

vajza-e-shkurtes-sapo-doli-nga-frizerja,-mahniti-te-gjithe-me-grimin-dhe-frizuren-e-saj

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Mihrija ka harruar se nuk është më vajzë e re, shikoni si është veshur sot

mergata.eu

U përfol se u ndanë, Arbenita ndan pamje duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat

mergata.eu

Vajza e Danit u martua pak ditë pasi vëllau u nda nga e fejuara, por a ia uroi martesën ish-kunata

mergata.eu