Mergata News
Vip/Kultura

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

vajza-e-shkurtes-me-poza-provokative,-po-duket-me-‘hot’-se-asnjehere-me-pare

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në fotot e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Piktori Memishi, me prejardhje shqiptare, hap ekspozitë në Paris

mergata.eu

Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

mergata.eu

Afrona shtatzënë? Fotoja e fundit i tregon të gjitha

mergata.eu