Mergata News
Sport

Vajza e Shkurtës bëhet gati për të dal, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

vajza-e-shkurtes-behet-gati-per-te-dal,-po-duket-si-‘loҫke’-e-vertete

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për të dal dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Lojtari i ri i Man Utd rezulton pozitiv me koronavirus

mergata.eu

Milan merr një lajm të mirë para deribit me Romën

mergata.eu

Arrihet marrëveshja, Rashica në janar transferohet te kjo skuadër!

mergata.eu