Mergata News
Vip/Kultura

Vajza e Remzies sjell foto nga martesa, kaq e bukur është bërë

vajza-e-remzies-sjell-foto-nga-martesa,-kaq-e-bukur-eshte-bere

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Para pak ditëve, Riola i ka dhënë fund beqarisë.

E sot, vajza e Remzies ka ndarë me ndjekësit foto nga kurorëzimi, e ku duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

E bukur dhe me shumë stil, Marina ‘mahniti’ të gjithë me paraqitjen e fundit

mergata.eu

Ryva sërish me veshje tradicionale, kësaj radhe ky detaj mori tërë vëmendjen

mergata.eu

Befason Tayna, publikon foto të shumë viteve më parë

mergata.eu