fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

U tha se është shtatzënë për herë të dytë, Adelina më në fund zbulon gjithҫka

u-tha-se-eshte-shtatzene-per-here-te-dyte,-adelina-me-ne-fund-zbulon-gjithҫka

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo u përfol se është shtazënë për herë të dytë, por në foton e fundit barku i saj nuk duket e fryrë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Ryva do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës me pamjen e fundit

mergata.eu

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

mergata.eu

Mimoza Shkodra ja qet ‘flakën’ Instagramit me postimin e fundit

mergata.eu