fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

U përfol se u ndanë, Arbenita ndan pamje duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat

u-perfol-se-u-ndane,-arbenita-ndan-pamje-duke-shkembyer-puthje-me-feron-ne-shtrat

Arbenita ndan imazhe duke shkëmbyer puthje me Feron në shtrat.

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër personazhet e estradës shqiptare që komentohen në masë të madhe.

Kjo vjen, pasi dyshja shpeshherë kanë pasur probleme, por që pas kohësh janë kthyer sërish së bashku.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka sjellë video ndërsa shihet në krahët e të dashurit.

Ajo së bashku me Feron dukeshin se po përjetonin momente të lumtura, teksa shkëmbenin puthje në shtrat.

Çastet intime ajo kishte vendosur që t’i ndajë me mijëra fansa të saj, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Theksojmë se çifti janë të angazhuar në karrierat e tyre personale, derisa Arbenita jeton në Londër kurse Fero në Gjermani.

TË NGJAJSHME

Vdes në moshë të re aktori i njohur kosovar

mergata.eu

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

mergata.eu

E pabesueshme, shuma marramendëse që ka paguar Luana vetëm për një xhaketë

mergata.eu