fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

U njohët me të dashurin, tani është koha të njiheni me vjehrrën e Adriana Matoshit

u-njohet-me-te-dashurin,-tani-eshte-koha-te-njiheni-me-vjehrren-e-adriana-matoshit

Është koha të njiheni me vjehrrën e Adriana Matoshit.

Të gjithë po flasin për marrëdhënien e aktores Adriana Matoshi me futbollistin e ri me origjinë nga Afrika.

Një debat i gjerë gjithandej dhe komente pafund në rrjete sociale, ndërkohë që aktorja ka qenë spektatore e gjithë diskutimit.

Aktorja e dhjetëra roleve dhe çmimeve me rëndësi, po jeton një romancë me një futbollistë 19 vite më të ri se ajo vetë.

Ndërkohë, ju njoftojmë me vjehrrën e Adriana Matoshit, nënën e Keith Groeneveld.

TË NGJAJSHME

Jehona Sopi feston ditëlindjen, Nora Istrefi bën urimin më të bukur për të

mergata.eu

Një nënë e kujdesshme si Yllka, kaq bukur e ka veshur sot vajzën

mergata.eu

Luana mbetët nën ‘hije’, sot të gjithë sytë kah motra e saj Marina

mergata.eu