Mergata News
Vip/Kultura

Tuna vishet serioze, më këtë pamje do ta ‘shkrijë’ Patrisin

tuna-vishet-serioze,-me-kete-pamje-do-ta-‘shkrije’-patrisin

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe e veshur serioze, Tuna do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë pamje. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Almedës i mungon Shqipëria, vjen me postim prekës

mergata.eu

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

mergata.eu

Rrëfehet aktorja turke, tregon si i shpëtoi tërmetit në Izmir

mergata.eu