Mergata News
Vip/Kultura

Transformohet Ryva Kajtazi, nuk do ta njihni në foton e fundit

transformohet-ryva-kajtazi,-nuk-do-ta-njihni-ne-foton-e-fundit

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Meqë është aktive me postime në rrjete sociale, sot, Ryva ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të kuq.

E me këtë pamje, Ryva po duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Nusja e Goldit ndryshon stilin e flokëve, po duket krejt ndryshe

mergata.eu

E mbuluar dhe tërheqëse, kjo ishte gruaja e Naser Qelit

mergata.eu

Nuset e Haradinajve shkëlqyen në festë, secila po duket më bukur se tjetra

mergata.eu