Mergata News
Sport

Trajneri i skuadrës së Barcelonës flet para El Clasicos

trajneri-i-skuadres-se-barcelones-flet-para-el-clasicos

Trajneri i skuadrës së Barcelonës ka folur para El Clasicos.

Ronald Koeman ka folur para El Clasicos që do të luhet këtë të shtunë me fillim nga ora 16:00.

Trajneri i Barcelonës beson se Reali nuk është në nivelin e duhur shkaku i dy humbjeve të fundit, nga Cadiz në La Liga dhe Shakhtar në Ligën e Kampionëve.

“Është e çuditshme të mos kesh tifozë për të krijuar atmosferën. Ndoshta Real Madrid nuk ishte në nivelin e tyre,” ka thënë Koeman.

“Kjo do të thotë se ata vijnë me një nivel të ulët. Ata dinë të përballojnë këtë presion. Nuk mendoj se ky moment do të ketë ndikim,”.

TË NGJAJSHME

Bonucci në rrezik për ndeshjen kundër Barcelonës

mergata.eu

Mourinho lë në stol Balen, ja kush starton

mergata.eu

Edona publikon foto nga shtëpia, pamja e saj mori tërë vëmendjen

mergata.eu