fbpx
Mergata News
Lajme

Trágj edi në Zvicër: Treni gó det për vdé kje 15 Vjeçarin nga Kosova

Si pa sojë e një aksíd enti ka dekur nje 15 vjeçar nga Kosova që jeton në Zvicër.

Burime të IndeksOnline mësojnë se i riu është Ardian Ramadani dhe u godít nga treni për vd , ekje në qytetin Nauchatel. Ngj arja ka ndo dhur mbrëmjen e së shtunës.

Gjithashtu mësohet se ai është djalë hastreti, i cili ka lënë pas edhe dy motra.
Familja e 15 vjeçarit është nga fshati Panorc i Malishevës dhe janë zhvendosur në shtetin zviceran që nga pasIufta./IndeksOnline

TË NGJAJSHME

418 raste të reja me koronavirus, IKSHPK: Mos e lejoni mbylljen e të gjithëve për pakujdesinë e disave

mergata.eu

Glauk Konjufca thotë se vota e Arifit për Qeverinë Hoti është jolegjitime

mergata.eu

Shtimi i rasteve me koronavirus, Ramdani tregon se a duhet të mbyllen shkollat

mergata.eu