Mergata News
Sport

Teuta nuk do t’ia di për moshën, po duket si vajzë e re e veshur me minifund

teuta-nuk-do-t’ia-di-per-moshen,-po-duket-si-vajze-e-re-e-veshur-me-minifund

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me minifund dhe po duket shumë sensuale./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Zidane me ofertë të ‘çmendur’ për Dybalan

mergata.eu

Humbja e Realit, ja kë po e fajëson Zidane

mergata.eu

Koronavirusi shpërthen të ekipi i Vedat Muriqit

mergata.eu