Mergata News
Vip/Kultura

Teuta Krasniqi veshë taka për të dalë, por i ndodhë e papritura

teuta-krasniqi-veshe-taka-per-te-dale,-por-i-ndodhe-e-papritura

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në taka për të shkuar në festë.

Mirëpo, duket se aktorja nuk i ka punët mirë me taka pasi mezi po ecë./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Anita bëhet gati për të dal, frizura dhe fustani i saj me ‘xixa’ morën tërë vëmendjen

mergata.eu

I dashuri turk kështu mburret me sukseset e Gentës

mergata.eu

Adelina shfaqet e përqafuar me bashkëshortin, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

mergata.eu