Mergata News
Vip/Kultura

Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

teuta-dhe-adonisi-kane-dalur-se-bashku,-zonja-mori-vemendjen-me-pamjen-e-saj

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Adonisin dhe po duken të dy shumë bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Sasa me ndryshim të madh në pamje, ju lë pa fjalë me look-un e ri

mergata.eu

Nusja e Shpëtimit ndryshon komplet stilin, nuk do ta njihni me këtë pamje

mergata.eu

E njihni vajzën në foto? Do të befasoheni kush është

mergata.eu