Mergata News
Vip/Kultura

Të gjithë ishin në pritje, Gold AG më në fund jep lajmin e madh

te-gjithe-ishin-ne-pritje,-gold-ag-me-ne-fund-jep-lajmin-e-madh

Gold AG është njëri ndër reperët më të njohur në vend.

Pos për këngët, ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Goldi është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotos së fundit ai ka dhënë lajmin e madh për lansimin e këngës së tij më të re./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

mergata.eu

Jeta luksoze e Morena Tarakut vërehet edhe në veshjen e fundit

mergata.eu

Kjo veshje e Leonora Jakupit kushton rreth 5 mijë euro!

mergata.eu