fbpx
Mergata News
Sport

Spezia – Juventus, këto janë formacionet zyrtare

spezia-–-juventus,-keto-jane-formacionet-zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Spezias dhe Juventusit.

Cristiano Ronaldo është rikthyer te skuadra e Juventusit për ndeshjen me Spezian, pas shërimit nga COVID-19.

Portugezi, që është jashtë fushave që nga fillimi i tetorit, do ta nis këtë ndeshje nga bankina.

Ndeshja mes Spezias dhe Juventusit fillon nga ora 15:00.

Formacionet zyrtare:

Spezia: Provedel; Ferrer, Chabot, Terzi, S Bastoni; Bartolomei, Ricci, Pobega; Verde, Nzola, Farias

Juventus:

TË NGJAJSHME

Ndeshja Man Utd – Chelsea përfundon pa fitues

mergata.eu

Jonida në super-formë pas lindjes, tregon sekretin

mergata.eu

Pogba – Real Madrid, këtë zhvillim nuk e priste askush

mergata.eu