fbpx
Mergata News
Lajme

Sot na presin këto temperatura

sot-na-presin-keto-temperatura

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se dita e diele do të vazhdojë me mot të qëndrueshëm, kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesare nga drejtimi i verilindjes.

TË NGJAJSHME

Pamje të rralla: Ja si dukej Remzije Osmani kur ishte Nuse! (FOTO)

mergata.eu

Nëntë pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës

mergata.eu

Luljeta Aliu: Avdullah Hoti është dashur moti kohë që të dorëhiqet

admin