Mergata News
Vip/Kultura

Soni Malaj del me flokët e lagura, por diҫka tjetër mori tërë vëmendjen

soni-malaj-del-me-floket-e-lagura,-por-diҫka-tjeter-mori-tere-vemendjen

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, shkruan ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është parë me flokë të lagura, por është grimi i saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Aktori i njohur bën rrëfimin e papritur, thotë se nuk ka folur me nënën e tij qe tetë vite

mergata.eu

Adelina me dedikim emocionues për motrën

mergata.eu

Prej vitesh e fshehur, më në fund zbulohet fytyra e gruas muslimane të Khabib Nurmagomedov

mergata.eu