fbpx
Mergata News
Sport

Sllovenia në epërsi ndaj Kosovës

sllovenia-ne-epersi-ndaj-kosoves

Sllovenia ka kaluar vë epërsi në ‘Fadil Vokrri’.

Mbrojtja e Kosovës nuk është vendosur mirë në ‘Fadil Vokrri’, kur në ndeshje po luhej minuta e 21′ e takimit.

Ishte Vuckic ai që shfrytëzoi vendosjen jo të mirë të Fidan Alitit dhe Ibrahim Dresevic.

Goli i Vuckic i jep epërsinë Sllovenisë, e cila deri në atë moment nuk krijoi asnjë rrezik për Kosovën.

TË NGJAJSHME

Zbulohet plani B për Serie A, nëse përkeqësohet gjendja me koronavirus

mergata.eu

Tërmet në Serie A, ky klub konfirmon 3 lojtarë të infektuar me koronavirus

mergata.eu

Juventus publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Barcelonën, Ronaldo mungon zyrtarisht.

mergata.eu