Mergata News
Vip/Kultura

Si zonjë e vërtetë, Kaltrina ‘mahnit’ me pamjen e fundit

si-zonje-e-vertete,-kaltrina-‘mahnit’-me-pamjen-e-fundit

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Vdes modeli i njohur nga koronavirusi

mergata.eu

E papritur: Ҫifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre

mergata.eu

Gilin asnjëherë nuk e kemi parë veshur kaq me stil

mergata.eu