fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Si të ishte tjetër person, Dhurata nuk po njihet më nga operacionet plastike

si-te-ishte-tjeter-person,-dhurata-nuk-po-njihet-me-nga-operacionet-plastike

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Në foton e fundit shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur.

Por, nga operacionet plastike, Dhurata po duket si të ishte krejt tjetër person nga ai që kemi njohur në fillim./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Agnesa me urimin më të veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

mergata.eu

Vajza e Danit u martua pak ditë pasi vëllau u nda nga e fejuara, por a ia uroi martesën ish-kunata

mergata.eu

Rrëfehet Blero, tregon problemin që kishte me Noizyn dhe Mc Kreshën

mergata.eu