fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

‘Sasa’ në lidhje me afrikanin 20 vjet më të ri, por shikoni reagimin e papritur të ish-bashkëshortit të saj

‘sasa’-ne-lidhje-me-afrikanin-20-vjet-me-te-ri,-por-shikoni-reagimin-e-papritur-te-ish-bashkeshortit-te-saj

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale.

Ajo ditëve të fundit është përfolur shumë për lidhjen e saj me afrikanin 21 vjeҫar, lidhje kjo e cila u komentua në forma të ndryshme.

Por, në lidhje me këtë ish-bashkëshorti i saj nuk ka bërë ndonjë reagim direkt, por vetëm ka publikuar një foto ku ka fshehur fytyrën.

Në këtë foto, ai ka e ka etiketuar djalin e saj, Bojkenin, i cili mbanë mbiemrin e nënës së tij, pra aktores së njohur, Adriana Matoshit./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Në familjen e Merita e Nysret Muqiqit sot ka fest

mergata.eu

Pasi iu arrestua bashkëshorti, vjen reagimi i parë nga Aida Doҫi

mergata.eu

Së shpejti do të lindë vajzën, kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia e dytë Gjirën

mergata.eu