fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Sares në shtatzëni po i hahet ky ushqim

sares-ne-shtatzeni-po-i-hahet-ky-ushqim

Ky është ushqimi që Sares po i hahet në shtatzëni.

Sara Hoxha, tashmë e njohur për të gjithë si partnerja e reperit të njohur, Ledri Vula, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Siç është bërë e ditur, Sara do të sjell në jetë një vajzë, për çka duket të jetë tejet i lumtur Ledri, por edhe gjithë familja e tij, për të cilët ardhja e një fëmije është dhuratë e madhe.

Sara, gjatë gjithë kësaj kohe nuk i ka ndalur postimet në rrjete sociale, ku zakonisht është shfaqur e thjeshtë dhe natyrale.

Dihet që shumë nga gratë shtatzëne kanë neps të pa parë dhe kështu ka ndodhur edhe me gruan e Ledrit, së cilës këtë kohë po i hahet posaçërisht rrushi.

TË NGJAJSHME

Gresa bëhet sërish ‘nuse’, lë nën ‘hije’ të gjitha me pamjen

mergata.eu

Lori në veshje nusërie tradicionale të Rugovës, lë ‘pa mend’ me pamjen

mergata.eu

Qëndresa e Labi bëhen gati për të dal, zonja mori vëmendjen me veshjen e saj

mergata.eu