Mergata News
Sport

Sara vishet plot stil për të dalë në mbrëmje, e gjithë vëmendja tek barku i saj

sara-vishet-plot-stil-per-te-dale-ne-mbremje,-e-gjithe-vemendja-tek-barku-i-saj

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Është Sara ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur plot stil për të dalë në mbrëmje, e është barku i saj ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Bëri referim skandaloz, gjyqtari i ndeshjes Milan – Roma merr lajmin shumë të keq

mergata.eu

Nadal me deklaratë bombastike për Messin

mergata.eu

Sergio Ramos – Real Madrid, ndodh ajo qe nuk e ka menduar askush!

mergata.eu