Mergata News
Vip/Kultura

Sara nuk po përmbahet në ushqim gjatë shtatzënisë, shikoni çka po ha për darkë

sara-nuk-po-permbahet-ne-ushqim-gjate-shtatzenise,-shikoni-cka-po-ha-per-darke

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sara nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se çka po ha për darkë.

Duket se shtatzënia do ta shëndoshë shumë Sarën./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Të dashuruar kokë e këmbë, Fjolla publikon pamje të re në krahët e bashkëshortit

mergata.eu

Milaim Zeka zbulon videon, kjo është arsyeja pse Gjiko nuk e lë Elitën ta intervistojë ish-deputetin

mergata.eu

E mbuluar dhe tërheqëse, kjo ishte gruaja e Naser Qelit

mergata.eu