Mergata News
Vip/Kultura

Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale

ryva-kajtazi-behet-serish-nuse,-kaq-bukur-po-duket-me-kete-veshje-tradicionale

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Zeshkanet apo biondet, Behgjet Pacolli tregon se cilat i pëlqejnë më shumë

mergata.eu

Me një pamje krejt ndryshe, Agnesa Vuthaj nuk njihet në foton e fundit

mergata.eu

Ka tumor të pashërueshëm në tru, këngëtari shumë i njohur e jep vet lajmin e hidhur

mergata.eu