Mergata News
Lajme

Rrokulliste me traktor, një person dërgohet në QKUK

rrokulliste-me-traktor,-nje-person-dergohet-ne-qkuk

Një person është lënduar pasi është rrokullisur në fshatin Surdull të Podujevës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Daut Hoxha.

Hoxha tha se i lënduar është dërguar për trajtim në QKUK.

“Rreth orës 15:10, në fshatin Surdull të Podujevës, raportohet se një traktor është rrokullisur dhe një person mashkull kosovar ka marr lëndime trupore. Policia me njësitet kompetente ka dalë në vendin e ngjarjes, përderisa personi i lënduar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”.

TË NGJAJSHME

VV thërret Hotin në tri interperlanca

mergata.eu

Në prag të zgjedhjeve, Grenell ka një thirrje për komunitetin shqiptar në Amerikë

mergata.eu

Reagon ish-drejtori i ATK-së: Hoti më shkarkoi për punët e mira qe bëra

mergata.eu