fbpx
Mergata News
Kronika

Rrokulliset me traktor, vdes një person në Kamenicë

Vdes një person në Kamenicë, ishte rrokullisur me traktor.

Ka vdekur një person në fshatin Ruboc të Kamenicës, ndërsa Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë.

Ai derisa kishte qenë duke bartur dru në mal ishte rrokullisur me traktor dhe si pasojë kishte pësuar lëndime trupore.

Vik.tima me ndihmë të shpejtë është dërguar në QKMF Kamenicë, por sipas mjekut ai ishte sjellë pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, zjarrfikësit dhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

TË NGJAJSHME

E dhimbshme: Vdes një person në Kamenicë, goditet nga një lis

mergata.eu

Shtatë persona të lënduar pas një aksidenti në Podujevë

mergata.eu

Vdes 19-vjeçarja nga Kamenica, dyshohet sa ia mori vetës jetën

mergata.eu