Mergata News
Opinione

Rrahmani emocionoi të gjithë: Edhe pse nuk jam aty, zemra ime dhe e gjithë shqiptarëve është me ju

rrahmani-emocionoi-te-gjithe:-edhe-pse-nuk-jam-aty,-zemra-ime-dhe-e-gjithe-shqiptareve-eshte-me-ju

Rrahmani ka folur pak para fillimit të ndeshjes.

Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ka reaguar pak minuta para fillimit të ndeshjes me Maqedoninë e Veriut.

Rrahmani, i cili mungon për arsye të COVID-19, u ka dhënë zemër bashkëlojtarëve të tij.

Ai ka postuar një video ku tifozët në ”Fadil Vokrri” krijojnë atmosferë impozante.

”Edhe pse nuk jam me ju aty, zemra ime dhe e gjithe Shqipetareve eshte ne fushe me ju.
Tregojuni botes kush jemi. FORCA KOSOVE”, ka shkruar ai.

TË NGJAJSHME

Për apo kundër gjendjes së jashtëzakonshme?

mergata.eu

Apeli i Merkelit pas rekordit të rasteve me Covid-19 në Gjermani

mergata.eu

Kapiteni i Kosovës reagon ashpër pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni

mergata.eu