fbpx
Mergata News
Sport

Roberti pranon një dhuratë shumë të bukur, shikoni veprimin e tij

roberti-pranon-nje-dhurate-shume-te-bukur,-shikoni-veprimin-e-tij

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ai ka treguar se pranoi si dhuratë një palë atlete./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Humbja e Realit, ja kë po e fajëson Zidane

mergata.eu

Ronaldo shërohet nga koronavirusi

mergata.eu

Juventusi dhe Interi duan të “vjedhin” yllin e Milanit

mergata.eu