Mergata News
Vip/Kultura

Roberti ‘ngacmon’ Norën, cili do të jetë reagimi i saj?

roberti-‘ngacmon’-noren,-cili-do-te-jete-reagimi-i-saj?

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes edhe Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit, ai ka ekspozuar trupin e tij të formësuar.

A thua është ky një ngacmim për Norën?!/ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Remzia me burrin në dasmë, ‘mahniti’ dasmorët me këtë fustan

mergata.eu

Këngëtarët gjatë pandemisë: Humbje financiare dhe një pushim i papritur

mergata.eu

Blerona shfaqet në veshje sportive, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

mergata.eu