fbpx
Mergata News
Sport

Remzie Osmani uron bashkëshortin në përvjetorin e martesës

remzie-osmani-uron-bashkeshortin-ne-pervjetorin-e-marteses

Në përvjetorin e martesës, Remzie Osmani uron bashkëshortin.

Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore, po feston përvjetorin e martesës me bashkëshortin e saj, Halil Hamzajn.

E rasti e deshi edhe një urim të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram.

“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne, plote lumturi begati e shendet Halil Hamzaj, gezuar”, shkroi ajo nën një foto ku shihet krah bashkëshortit.

TË NGJAJSHME

Formacionet e mundshme Juventus- Barcelona

mergata.eu

Paqarada: Mos i ofendoni, Rrahmani, Muriqi dhe Rashica janë shtylla jonë

mergata.eu

“Bomba” e mbërmbjes: Icardi i ka thënë po Milanit?

mergata.eu