Mergata News
Vip/Kultura

Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit

remzie-osmani-sjell-imazhin-me-te-embl-me-prinderit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Remzia ka postuar një foto ku tregon se ka dalë me prindërit, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

WAW stimulon dhe ushqen rrjetin mes grave shqiptare

mergata.eu

Burrit të saj nuk do t’i pëlqejë ky gjest i Adelina Tahirit

mergata.eu

Egzona vishet më komplete plot gurë të çmuar, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

mergata.eu