fbpx
Mergata News
Vip/Kultura

Remzie Osmani po frikësohet nga ‘mësyeshi’, kështu shfaqet në imazhin e fundit

remzie-osmani-po-frikesohet-nga-‘mesyeshi’,-keshtu-shfaqet-ne-imazhin-e-fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

RezmiJa se fundmi duket se ka nisur të frikësohet edhe nga ‘mësyshi’.

Kjo pasi ajo ka filluar të vishte me fustan të kaltër, ngjyrë e cila njihet kundër mësyeshit.

Edhe në këtë pamje, ajo po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Learta në muajt e fundit të shtatzënisë, shkon në këtë vend për t’u ‘fshehur’ nga virusi

mergata.eu

Ku është nisur me këtë veshje provokuese këtë mëngjes Nora Istrefi?

mergata.eu

Sot ndërroi jetë gjyshja e saj, Andrra Sinani përloti të gjithë me këto fjalë

mergata.eu