Mergata News
Vip/Kultura

Remzia me burrin në dasmë, ‘mahniti’ dasmorët me këtë fustan

remzia-me-burrin-ne-dasme,-‘mahniti’-dasmoret-me-kete-fustan

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me burrin e saj në dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TË NGJAJSHME

Adelina e publikon një foto pa pikë grimi, por kujdeset që ta mbuloj fytyrën

mergata.eu

Nipat e mbesat të familjes Jashari këndojnë bashkë “Mora fjalë…”

mergata.eu

Zbulohet një foto aspak e këndshme, të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’

mergata.eu